Lolek

0
777

„Lolek”
Adam Wajrak
ilustr. Mariusz Andryszczyk
Wydawnictwo Agora, 2017

Informacja wydawcy:

Poruszająca opowieść o psie, który nie miał w życiu łatwo.

Lolek jest kudłatym stworzeniem o wielkim sercu i trudnej przeszłości, który ma tylko jedno marzenie: znaleźć swoich ludzi. Ale trafić na tych właściwych wcale nie jest łatwo. Szczególnie zimą w okolicach Puszczy Białowieskiej. Do napisania tej książki zainspirował Adama Wajraka pewien pies, który pojawił się w życiu dziennikarza i jego żony Nurii. I który mieszka dziś z nimi w Teremiskach.

Premiera: 17 maja.

Każdy pies marzy, aby być z jakimś człowiekiem, a wielu ludzi marzy o tym, by spotkać psa. Czasami wystarczy przypadek, żeby się spotkać…

Adam Wajrak

Nie muszę chyba nikogo przekonywać, jak wielką sympatią darzę psy. Kocham je i chciałabym, by wszyscy ludzie podzielali moje uczucia. Zanim jednak staną się ludźmi, są dziećmi, które ktoś musi nauczyć miłości. Historia Lolka opisana przez Adama Wajraka jest doskonałą “pomocą naukową” w szkole człowieczeństwa. Myślę, że może służyć nie tylko dzieciom. Wielu dorosłych też potrzebuje edukacji w tej dziedzinie. Czytajcie “Lolka” wszyscy! Nieważne, ile macie lat. Ważne, byście umieli patrzeć sercem, a ta książka umożliwi to każdemu!

Dorota Sumińska, lekarka weterynarii, publicystka, prowadzi program „Wierzę w zwierzę” w radiu Tok FM

Autorem ilustracji do „Lolka” jest znany z bestsellerowej „Rutki” Mariusz Andryszczyk.

Adam Wajrak – dziennikarz i przyrodnik, mieszkaniec Puszczy Białowieskiej, autor książek dla dzieci i dorosłych, m. in.: „Przewodników prawdziwych tropicieli”, „Wilków” oraz komiksu „Umarły Las” (z Tomaszem Samojlikiem).

Zobaczcie film o książce: https://www.youtube.com/watch?v=DCswEsoF_T0ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj