„Lewa, prawa, góra, dół. Poznaję i rysuję”

0
484

„Lewa, prawa, góra, dół. Poznaję i rysuję”
Yasmeen Ismail
przeł. Dominika Cieśla-Szymańska
Dwie Siostry, premiera: 7 kwietnia 2021
wiek: 4+
seria: „Poznaję i Rysuję“

Informacja wydawcy:

Pobudzająca wyobraźnię książka aktywnościowa o przeciwieństwach i różnicach. Poznaj Niedźwiedzia, Kaczkę i Królika i razem z nimi rysuj, twórz i odkrywaj!

Niedźwiedź ma za długą szczoteczkę – dorysuj mu krótszą, żeby mógł umyć zęby! Uzupełnij przysmaki na półkach Królika. Co ustawisz po lewej, a co po prawej stronie? Narysuj, co widać w środku jaskini!

Pełne humoru, pomysłowe zadania rysunkowe zapraszają dzieci do zabawy z pojęciami takimi jak lewa – prawa, w środku – na zewnątrz, nad – pod, długi – krótki. Pomagają zrozumieć relacje przestrzenne oraz przeciwieństwa i zachęcają do samodzielnego, twórczego myślenia.

Więcej rysunkowych przygód Niedźwiedzia, Kaczki i Królika znajdziecie w książce „Ciepło, zimno, przód i tył. Poznaję i rysuję”!

Yasmeen Ismail to nagradzana autorka, ilustratorka i animatorka. Jej książki obrazkowe są pełne kolorów, energii i humoru. Lubi tworzyć różnymi technikami i wciąż eksperymentuje. Urodziła się w Irlandii, mieszka w Wielkiej Brytanii z mężem, synem oraz kotką Betty. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj