10,786FaniLubię
1,549ObserwującyObserwuj

Najczęściej czytane

„Konferencja ptaków”

Piąta część bestsellerowego cyklu książek dla młodzieży Ransoma Riggsa. Opowiada o osobliwych dzieciach przygarniętych przez równie oryginalną jak one panią Peregrine.

„Dzieci z Hamamatsu”

Dzieci z Hamamatsu to książka przewodnik po fascynującym kraju, ale i przewodnik po emocjach i przeżyciach dziecka, które próbuje się odnaleźć w nieznanej rzeczywistości.

„Co jest w środku? Odkrycia z latarką”

Książka obrazkowa dla młodszych dzieci. Ta oryginalna publikacja zaspokoi ciekawość każdego małego odkrywcy i pokaże mu, co kryje się w środku różnych rzeczy.

„Czapu Czipu”

Czapu Cziputo ciekawski chłopiec o bujnej wyobraźni. Ma wielką papierową czapkę, która jest jak czarodziejski kapelusz - potrafi naśladować ludzi, zwierzęta i przedmioty, a chłopcu szykuje różne zagadki.

„Muminki i morze ”

Czas spędzony z Muminkami to zawsze dobra zabawa! Tym razem pełne pomysłów trolle wybierają się nad morze.

„Muminki w lesie”

Czas spędzony z Muminkami to zawsze dobra zabawa! Tym razem pełne pomysłów trolle szykują się na wycieczkę.

Wydarzenia

Odnaleziony skarb René Goscinny’ego i Alberta Uderzo!

12 listopada 2020 roku wydawnictwo Egmont zaprosi do odkrycia prawdziwego unikatu: "Złoty menhir", ilustrowana przygoda Asteriksa, napisana przez René Goscinny’ego i narysowana przez Alberta Uderzo, nigdy wcześniej niewydana w postaci albumu.

Nominacje do Nagrody Literackiej m.st. Warszawy

Znamy już autorów tekstów i ilustracji książek nominowanych do 13. Nagrody Literackiej m.st. Warszawy w kategorii literatura dziecięca.

Rozmowa z naczelną…

W maju 2003 roku w dwupokojowym mieszkaniu na Saskiej Kępie z dwoma kotami u boku i jeszcze bez dzieci założyła wydawnictwo Hokus Pokus. Cel miała jeden – wydawać książki ilustrowane przez artystów...

Książki

Artykuły