Brak wspisów
Księgarnia Sztuki
Na parterze gmachu Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu znajduje się specjalistyczna księgarnia, oferująca publikacje własne i gadżety CSW oraz wydawnictwa z zakresu szeroko rozumianej sztuki, m. in.: architektury, malarstwa, grafiki, rysunku, plakatu, fotografii, rzeźby, kina, teatru, muzyki, designu, a także z dziedzin pokrewnych jak kulturoznawstwo i etnologia.
W Księgarni Sztuki dostępne są polskie i obcojęzyczne poradniki, leksykony, słowniki, encyklopedie, katalogi, albumy czasopisma i plakaty oraz książki naukowe i popularnonaukowe. W naszej ofercie posiadamy także starannie wyselekcjonowane pod względem edytorskim książki dla dzieci.
Naszą ambicją jest, aby księgarnia stała się miejscem, w którym można nie tylko kupić ciekawą książkę, ale także w spokojnej atmosferze przejrzeć najnowsze polskie i zagraniczne wydawnictwa artystyczne. Mamy nadzieję, że zechcą nas odwiedzić wszyscy miłośnicy sztuki oraz każdy, kto szuka ciekawego upominku.
Dla stałych Klientów oraz studentów kierunków artystycznych przygotowaliśmy Kartę Stałego Klienta, uprawniającą do korzystania z rabatów i innych przywilejów.
Księgarnia Sztuki jest czynna:
poniedziałek-czwartek | od 1000 do 1800
piątek-sobota | od 1000 do 1800
niedziela | od 1000 do 1800
Kontakt:
Księgarnia Sztuki
Wały gen. Sikorskiego 13
87-100 Toruń
tel. (056) 610 97 25
e-mail: ksiegarnia@csw.torun.pl