Dobry pies

0
1086

„Dobry pies. Czytam sobie. Poziom 1”
Rafał Witek
ilustr. Jola Richter-Magnuszewska

„Troja – Historia upadku miasta. Czytam sobie mity. Poziom 2”
Zofia Stanecka
ilustr. Piotr Fąfrowicz

„Cuda z mleka. Pankracy i Tatarak na tropie bakterii. Czytam sobie nauka. Poziom 2”
Justyna Bednarek
ilustr. Marzka Dobrowolska

„Edison – o wielkim wynalazcy. Czytam sobie fakty. Poziom 3”
Ewa Nowak
ilustr. Agata Kopff

Wydawnictwo: Egmont
premiera: zima 2016

Cztery kolejne części popularnej serii „Czytam sobie”. Wszystkie trzy poziomy, w tym fakty, mity oraz nauka i znani autorzy – Zofia Stanecka, Rafał Witek, Justyna Bednarek, Ewa Nowak.

Informacja wydawcy:

„Dobry pies – poziom 1”

Bazyl to bardzo niesforny pies. Natalka cały czas stara się go wytresować. A choć Bazyl nie zawsze robi to, czego się od niego oczekuje, jest niezastąpionym przyjacielem w najtrudniejszych chwilach. „Dobry pies” to urzekająca opowieść o przyjaźni i psim przywiązaniu.

„Troja. Historia upadku miasta – poziom 2”

Dzięki tej książce możesz przenieść się do starożytnej Troi i poznać historię jej mieszkańców. Daj się wciągnąć w wir opowieści i przekonaj się, jaki wpływ na wydarzenia na ziemi mieli greccy bogowie z Olimpu. Poznaj bohaterów, zwycięzców i przegranych.

„Cuda z mleka. Pankracy i Tatarak na tropie bakterii – poziom 2”

Pewnego dnia Pankracy i profesor Tatarak wyruszają w niezwykłą podróż do wnętrza bidonu z mlekiem, aby sprawdzić, jakie procesy zachodzą podczas jego fermentacji. Na swojej drodze spotkają wiele bakterii, zarówno dobrych, jak i tych złych. Czy uda im się uciec? Przekonaj się sam! „Cuda z mleka” Justyny Bednarek to lektura obowiązkowa dla dociekliwych czytelników.

„Edison. O wielkim wynalazcy – poziom 3”

Thomas Edison był ogromnie ciekawy świata. Od dziecka przeprowadzał wiele eksperymentów, zadawał mnóstwo pytań i szukał odpowiedzi. Książka Ewy Nowak to opowieść o jednym z najbardziej znanych i twórczych wynalazców na świecie. I prawdziwa gratka dla wszystkich małych odkrywców!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj