Pokazy serialu „BASIA”

0
1489

Basia – bohaterka znana z książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak – wreszcie do zobaczenia online! Przez trzy dni – 23, 25 i 27 kwietnia – będzie można zobaczyć wszystkie części serialu. Przedpremierowe pokazy odbędą się w ramach cyklu Kino Dzieci Prezentuje #MądreFilmyOnline, czyli selekcji bezpiecznych, wartościowych filmów dla dzieci dostępnych online.

Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.

„Basia” to adaptacja książek z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak.

Skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody pięcioletniej dziewczynki i jej przyjaciół pokazują świat bliski każdej rodzinie. Tak też zaplanowane są filmowe seanse „z Basią”, by we wspólnym gronie zobaczyć wszystkie części serialu.

Projekcje Basi odbędą się 23, 25 i 27 kwietnia, zawsze w tych samych godzinach o 11:00 i 18:00. Wszystkie seanse będą miały miejsce w zamkniętych grupach na Facebooku. Jako pierwsza do obejrzenia będzie pierwsza część przygód Basi (23 kwietnia), „Basię 2” zobaczymy 25 kwietnia, a „Basię 3” – 27 kwietnia. Szczegóły na temat warunków uczestnictwa, zapisów do poszczególnych grup dostępne są w wydarzeniu na Facebooku – Basia pokazy przedpremierowe online! Bilety już w sprzedaży na: https://www.nowehoryzonty.pl/sklep.do

W poszczególnych zestawach zagramy:

23 kwietnia godz. 11:00 lub 18:00 – zestaw „BASIA” na który składają się następujące odcinki: „Basia i upał w zoo”, „Basia i Anielka”, „Basia i nowy braciszek”, „Basia i biwak” oraz „Basia i dziadkowie”.

(informacja nadesłana)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj