„Krowa Matylda obchodzi urodziny”

0
1565

„Krowa Matylda obchodzi urodziny”
Alexander Steffensmeier
przeł. Emilia Kledzik
Media Rodzina, premiera: 2020
wiek: 2+

Informacja wydawcy:

„Krowa Matylda obchodzi urodziny” to kolejna część bestsellerowego cyklu opowiadań dla najmłodszych dzieci o beztroskiej pocztowej krowie zamieszkującej wiejskie gospodarstwo z innymi zwierzętami i ukochaną gospodynią. Urocza Matylda, niczym słoń w składzie porcelany, często nieświadoma swoich gabarytów i spustoszenia, które czyni swoimi nieprzemyślanymi ruchami, bawi, śmieszy i wywołuje refleksje zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

Matylda już się cieszy na swoje urodziny. W gospodarstwie panuje jednak dziwna cisza. Gdzie się podziali wszyscy? Gospodyni nie ma, a kury gdzieś zniknęły. Nikt nie upiekł ciasta ani nie powiesił balonów w ogrodzie. Czy Matylda będzie świętować zupełnie sama?

Książka dla dzieci „Krowa Matylda obchodzi urodziny” ukazująca się w serii o Matyldzie i jej przyjaciołach wywołują uśmiech na twarzach czytelników także dzięki zabawnym ilustracjom samego autora, Alexandra Steffensmeiera (znanego także z bestsellerowej serii Mądra Mysz). Świetna pozycja na prezent dla dzieci oraz wielbicieli detali i absurdalnego humoru w ilustracjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj