Program Festiwalu Literatury dla Dzieci – Kraków 14-19 listopada

0
124

W tym roku Festiwal Literatury dla Dzieci obchodzi 10. urodziny! To jubileuszowa edycja pionierskiego, jednego z pierwszych w Polsce wydarzeń, które w centrum uwagi postawiło potrzeby najmłodszych czytelników i czytelniczek.

Program krakowskiej edycji Festiwalu Literatury dla Dzieci w Krakowie jest już na stronie festiwalu. Jest w czym wybierać – odbędzie mnóstwo spotkań autorskich, warsztatów, czytanek, spektakli, wystaw, wykładów. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny, obowiązują jedynie zapisy!

Organizator: Fundacja Burza Mózgów

Współorganizatorzy: KBF, Kraków Miasto Literatury UNESCO, Pałac Potockich, Biblioteka.Kraków

Dofinansowano ze środków: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Partnerzy: Wodociągi Miasta Krakowa, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Biblioteka Publiczna w Niepołomicach im. Tadeusza Biernata, Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Pracownia i Muzeum Witrażu, Muzeum Nowej Huty / Muzeum Krakowa, Muzeum Komiksu, Muzeum Inżynierii i Techniki, Teatr Groteska, Radio Kraków, NORLA, Wydawnictwo Agora dla dzieci, Wydawnictwo Literackie, Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi, Kultura Gniewu, Ksiegarnia Compare Bookstore, Księgarnia Karakter, Polskie Towarzystwo Wydawców Książek, Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie, Agencja Autorska Autograf

Patroni medialni: „Ryms”. Magazyn o literaturze dla dzieci i młodzieży, Polskie Radio Dzieciom

Patroni honorowi: Polska Sekcja IBBY/Polish Section of IBBY, Komitet Ochrony Praw Dziecka

Do zobaczenia!

(informacja nadesłana)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj